~vítejte na cestě, kde tělo potkává duši~

... představujeme naše průvodce

Iva A. Fričarová

- certifikovaná instruktorka jógy a jógové terapie

Studium jógy a jógové filozofie zahájila pod hlavičkou Unie jógy, kde se stala cvičitelkou jógy III. stupně. Dalším studiem u Českého svazu jógy se do hloubky věnovala klasické józe (hatha jóga). Studium  ukončila v roce 2013 a stala se cvičitelkou jógy II. stupně. Nejvýznamnějším krokem v rámci  vzdělávání byla cesta do indické Kéraly, kde v indickém ášramu absolvovala intenzivní měsíční studium jógové terapie (YTI). 

Iva se v současné době se věnuje výuce v Centru zdravého pohybu (Jeremenkova, Praha 4), kde vede skupinové lekce jemné jógy, skupinové lekce dynamické jógy a dále se zaměřuje na individuální jógovou terapii, připravovanou na míru, s ohledem na specifické potřeby klienta.   "S všeprostupujícím zrychlujícím se životním tempem, v klasickém pojetí jógy nacházím jakousi čistotu a ryzost. Nepodléhá a nepodřizuje se novodobým a rychle pomíjejícím trendům. Je to tradiční a prokazatelně účinný přístup, který sází na staletími ověřené postupy a respektuje individuální potřeby každého z nás. S radostí tento dar předávám dál a ráda se s vámi setkám na lekci jógy, kterou si můžete vybrat v rozvrhu."

PAVLA STEJSKALOVÁ

- CERTIFIKOVANÁ LEKTORKA JÓGY

"Pohybem jsem žila od malička a tak když jsem jógu začala před 13ti lety cvičit, začala jsem pomaličku v průběhu let nacházet něco víc než jen pohyb. Začaly na mě působit její blahodárné účinky na psychiku a začala jsem poznávat, jakým velkým pomocníkem může být, zejména ve stresových situacích, kdy má člověk pocit, že nepomůže prostě nic. Jóga je cesta. Cesta, ve které člověk skrze fyzické ásany a dech poznává sám sebe. Tato cesta nikdy nekončí, stále je kam se posouvat a co objevovat. Jóga je pro mě jedna z mála věcí v mém životě, která pro mě má a vždy bude mít opravdový smys a proto jsem se stala certifikovanou lektorkou jógy. Mým cílem je pomoci lidem ke šťastnějšímu životu v jejich tělech a dodat jim potřebnou  sílu, kterou všichni v životě potřebujeme."

Joga je přístupná všem bez rozdílu a nabízí mnoho. Jak je ale známo, zkušenost je nepřenosná. Proto neváhejte a vykročte na Vaši vlastní cestu. Do míst, kde tělo s duší se potkává a nastává jednota. To je JÓGA.

 
 

 

Novinky

03.11.2013 17:49
https://www.duhovacajovna.com/clanky/akce/joga-s-ivcou-fricarovou.html
26.10.2013 12:02
https://cms.joga70.webnode.cz/jogove-techniky/dzala-neti/
22.10.2013 12:09
S platností od 22.10.2013 končí pravidelné lekce jógy v Rybalce v pražských Vršovicích.  Zároveň se však pouštím do hledání nového vhodného prostoru, o kterém Vás budu včas informovat. 
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Kontakt

Mgr. Iva Fričarová instruktorka jógy a jógové terapie + 420 732 158 898 jo-ga@seznam.cz