ženská bylinná napářka

Milá Ženo, můžeš prosím na slovíčko?

Jak se cítíš ve svém těle? 

.....Cítíš se být ženou? 

....Vnímáš své tělo a jsi s ním v kontaktu? 

.......Vnímáš svou cykličnost?

.....Netrpíš bolestí?  

Každé ženské tělo má svoji unikání vnitřní a vnější dynamiku. Když ji žena dokáže vnímat, její život proudí plynule, v souladu s jejím vnitřním řádem a potřebami. 

Ale mnohdy... přistihneme se, že pobíháme od jednoho úkolu k druhému, od jednoho dítěte k druhému, třetímu či čtvrtému, od menstruace k menstruaci (to už je to tady zase?), od ovulace k ovulaci, od porodu k porodu (ani jsem se nenadála a zase je nás o jednoho víc) a naše tělo pořád odvádí tu vnitřně složitou a sofistikovanou práci, a my o ní často nemáme ani potuchy. Někdy až do chvíle, kdy něco neběží, jak má a v tu chvíli si začínáme uvědomovat, že jsme se někde zapomněli a ptáme se...kde nastal problém a jak z něj ven?

menstruace - početí - těhotenství - porod - klimakterium - gynekologické potíže

Všechna tato období a změny, jimiž ženské tělo a psychika prochází, si zasluhují dostatek pozornosti a péče a tu nám jemně a účinně zprostředkovává bylinná napářka. Je to procedura, která poskytuje holistickou péči o ženské zdraví. Působením teplých bylinných výparů dochází k prohřátí ženských pohlavních orgánů, zlepšuje se cirkulace v oblasti malé pánve a účinné látky z bylin jsou absorbovány krevním oběhem. Kromě těchto blahodárných účinků na tělo umožňuje hlubokou relaci ženy a přispívá k její pohodě a duševnímu zdraví. Zprostředkovává ženě zastavení a obrácení pozornosti směrem k sobě. 

Za použití bylinných směsí zvolených podle našich potřeb (období/potíží) hýčkáme své lůno a dopřáváme čas a prostor samy sobě. Prostor vnímat se, ladit se na sebe, vstřebávat, léčit, pečovat, hojit...zahřívat.

Chceš vědět víc? Neváhej mě kontaktovat...

 

 

Kontakt

Mgr. Iva Fričarová (+420) 732 158 898 jo-ga@seznam.cz