Baboletní jógA VÍKEND ve Výprachticích

Představte si babí léto v plném proudu a vy...trávíte víkend na stylové chalupě, obklopené loukami a lesy v podhůří Orlických hor. Víkend plný jógy, odpočinku, s vegetariánskou stravou, saunováním a procházkami přírodou.

Lákavé? Dopřejte si!

Kde: Výprachtice
Kdy: 17. - 19. 9. 2021
Cena: 2900 Kč (zahrnuje jógový program, ubytování a vegetariánskou stravu)
Jóga
Petr Berka je charismatický a pozitivní člověk, tanečník, fotograf a v první řadě jedinečný lektor jógy. Po studiích jógy v Indii, kde načerpal energii a inspiraci pro další možnosti práce s tělem a myslí, je rád předává dál. Jeho pojetí jógy se nevejde do slov. Kdo zažil, ten rozumí.
Budeme praktikovat v zastřešené stodole s výhledem do hlubokých lesů, na prknech, co znamenají svět:). Počasí je objednané, ale kdyby to přece jen nevyšlo, vybavte se pořádnými ponožkami od babičky, huňatým svetrem a čímkoliv, co vám dodá útulný a příjemný pocit na těle. Deky budou k dispozici. Záložní řešení pro případ nečekané zimy taky máme. Navíc během celého pobytu vám bude k dispozici infrasauna.
 
Access Bars
Vedle jógového programu vám tentokrát můžeme nabídnout ošetření Access Bars. Tato metoda spočívá v dotyku a držení 32 akupresurních bodů na hlavě (bars). Access Bars přináší odblokování, úlevu na fyzickém a mentálním těle. Pomáhá nám rozpomenout si na to, co už dávno víme, ale možná jsme jen zapomněli (Access Conciousness - přístup k vědomí). Přenastavuje systém tak, abychom byli schopní lépe činit vědomé volby, zbavit se strachů a omezení. Ošetření bude možné po předchozí individuální domluvě. (Ošetření Access Bars není zahrnuto v ceně pobytu.)
 
Výprachtice a okolí:
Výprachtice se nachází v okrese Ústí nad Orlicí, jsou 8 km vzdálené od Jablonného nad Orlicí a 10 km od Lanškrouna. V okolí je nepřeberné množství možností k výletům a trávení volného času.
Mezi lekcemi bude dostatek volného času, takže pro inspiraci uvádíme pár tipů na výlety po okolí.
Chalupa leží na několik cyklo-trasách. Cca 500 metrů od chalupy začíná naučná stezka Moravské sázavy (asfaltová cyklostezka podél vody). Můžete se také vydat turistickými trasami na Bukovou horu nebo Suchý vrch. Koho by lákalo koupání (otužování), můžete navštívit přehradu Pastviny, Lanškrounské rybníky nebo aquapark v Žamberku. Chalupa leží uprostřed nádherné přírody, takže "obyčejné" toulání přírodou je také možností.
 
Rámcový program víkendu:
pátek:
18:00 zahajovací lekce jógy
19:30 večeře
sobota:
7:15 rozcvička + pránájáma
8:00 snídaně
10:00 dopolední lekce jógy
12:00 oběd
17:30 odpolední lekce jógy
19:00 večeře
neděle:
8:00 snídaně
10:00 lekce jógy
12:00 oběd

Informace a přihlášení: prostřednictvím emailu jo-ga@seznam.cz, nebo telefonicky 732 158 898.    

Kontakt

Mgr. Iva Fričarová instruktorka jógy a jógové terapie + 420 732 158 898 jo-ga@seznam.cz