JÓGA VÍKEND VE VÝPRACHTICÍCH

Jógové plynutí v rámci jednoho srpnového víkendu, pod vedením vyhledávaného a neotřelého lektora jógy Petra Berky. Můžete se těšit na 4 a půl jógové lekcev zázemí stylové stodoly  s výhledem do krajiny, vegetariánskou stravu, milou společnost a zázemí stylové venkovské chalupy.Přijeďte si užít bezstarostný letní víkend v podhůří Orlických hor, a uprostřed panenské přírody se naladit na sebe sama a načerpat léčivou energii pro tělo a duši.

Kde? Výprachtice

Kdy? 13. - 15. 8. 2021

Cena: 2900 Kč (program, ubytování, strava)

 

O lektorovi:

Petr Berka je charismatický a pozitivní člověk, tanečník latinskoamerických tanců, fotograf a v první řadě jedinečný lektor jógy. Po studiích jógy v Indii, kde načerpal energii a inspiraci pro další možnosti práce s tělem a myslí je rád předává dál. Petr přijal naše pozvání a tím vznikla tato jedinečná šance prožít s ním tento jógový víkend.

**Cesty k sobě jsou nevyzpytatelné aneb rámcový program víkendu**

 

pátek:

18:00 zahajovací lekce jógy

sobota:

7:15 rozcvička + pránájáma

8:00 snídaně

10:00 dopolední lekce jógy

12:00 oběd

17:30 odpolední lekce jógy

19:00 večeře

neděle:

8:00 snídaně

10:00 lekce jógy 

12:00 oběd

Výprachtice a okolí:

Výprachtice se nachází v okrese Ústí nad Orlicí, jsou 8 km vzdálené od Jablonného nad Orlicí a 10 km od Lanškrouna. V okolí je nepřeberné množství možností k výletům a a trávení volného času. 

Vzhledme k tomu, že mezi lekcemi bude dostatek volného času, pro inspiraci uvádíme pár tipů na výlety po okolí. 

Penzion leží na několik cyklo-trasách. Cca 500 metrů od chalupy začíná naučná stezka Moravské sázavy (asfaltová cyklostezka podél vody). Můžete se také vydate turistickými trasami na Bukovou horu nebo Suchý vrch. Koho by lákalo koupání, můžete navštívit přehradu Pastviny, Lanškrounské rybníky nebo aquapark v Žamberku. Chalupa leží uprostřed nádherné přírody, takže "obyčejné" toulání přírodou je také možností. 

Informace a přihlášení: prostřednictvím emailu jo-ga@seznam.cz, nebo telefonicky 732 158 898.     

Kontakt

Mgr. Iva Fričarová instruktorka jógy a jógové terapie IČ 03554821 + 420 732 158 898 jo-ga@seznam.cz